.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

3. Dünya Savaşı Kapıda!

Rus Jetleri teyazkkuzda, ABD savaş gemileri savaş moduna geçti. Edinilen bilgilere göre savaş kapıda peki ya Türkiye?

0 1.507

İngiltere, Fransa ABD ve Almanya Suriye ordusuna karşı savaşa hazırlanıyor. ABD,  Suriye’nin doğu Guta’ da gerçekleştirdiği kimyasal saldırıdan sonra BMGK kararı ne olursa olsun saldırıya yanıt verileceğini belirtmişti. BMGK İngiliz temsilcisi ‘Esad rejimi ile Rusya ve İran dünya istikrarı için risk taşıyor’derken Rus temsilci ‘Batı, bölgedeki karanlık güçlere yardım yapıyor şeklinde konuştu. Suriye temsilcisi Beşşar Cağfari ”israil’in saldırıları, kuklaları terörist örgütleri korumaya yetmeyecek. Suriye, topraklarını teröristlerden temizlemeye devam edecek. ABD yalanlarla Irak’ı işgal etti. ABD yalanlarla Libya’yı yıktı. ABD yalanlarla Suriye’ye saldırdı. bugün yine yalanlar var.”dedi.

ABD Kıbrıs Larnaka limanındaki savaş gemisi Suriye karasularına yaklaşmaya başladığı gelen son haberler arasında.Rus Jetlerinin  ise Suriye semalarında uçuşa başladığı söyleniyor. Peki Türkiye bu savaşın neresinde yer alacak ? Bu soruyu zaman içerisinde verilen kararlar doğrultusunda öğreneceğiz fakat bilinen bir gerçek var ki, var olan savaşın kılıç kalkanla değil bilim ve teknolojiyle olacağı gerçeği.

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More