.ads-111-160x600

.ads-111-160x600

Damadına Aşık Olan Kayınpeder Şok Yaşattı!!

0 1.459

Kızı M.K ile 2012 yılında evlenen  damadı E.K nın bir yıl sonra bir kız çocukları oldu. Fakat zamanla çift arasında anlaşmazlıklar baş göstermeye başladı.Tamda bu sırada yaşar I. damadına karşı beslediği duygusal ilginin aşka dönüştüğünü anladı.

Şeyma Ulusoy’un haberine göre, kayın pederin damadına karsı olan yaklaşımından dolayı çiftin arası iyice bozuldu.Yaşanan tartışmalardan dolayı M.K zaman zaman çocuğunu alıp babasının evinde döndü. Yaşanan olaylar neticesinde çift  boşanma kararı aldı.Bunu fırsat bilen kayın peder damadına aşk mesajları atmaya başladı.

Aşkına karşılık bulamayan kayın pederin bazı mesajları şu yönde idi ; “Sana hakkımı helal etmiyorum, ömrün boyunca sevgiye muhtaç yaşa, karşılık göremese de sevgimin yerini birileri alır. Allah şahit ben 24 Şubat 2012’den bu güne kadar asla sana ihanet etmedim” mesajını attı.

“Sevdim be tosunum”

“Sevdim… İnsan hayatta bir kere sever, ikincisi olmaz. Sevdim seni ben deliler gibi hala da seviyorum.”
“Bilmiyorum sana ben kavuşur muyum sevda.”

“Kendine iyi bak içinde sevgi olmayınca zorlamanın bir anlamı olmuyor. Benim sevmem sadece bu sevgiyi ayakta tutmaya yetmez. Telefonu açtığındaki ses tonu bana karşı içinde hiçbir şey olmadığı gibiydi. Rahatsızlık verdim benimki aptallıktı. HOŞCAKAL.”

“Doğum günün kutlu olsun sen sevmesen de ben seviyorum seni”

“Yaşatacak da sensin şimdi bitirecek de sensin. Sen ne hatalar yaptın bir düşün. Ama şunu unutma inan veya inanma 24 Şubat 2012’den bu güne kadar asla sana ihanet etmedim. Sevdim be tosunum.”

“Tek bir cevap paşam valla ne kırılırım ne de kızarım, sadece suçu kendimde bulurum. Bitir bu acıyı öyle ya da böyle.”

“Sevgi görmüş olsan onun bunun kucağında gezmezsin. Allah’a havale ettim bir gün o kadar pişman olacaksın ki istesen de yanında olmayacağım. Bugünkü tarihi unutma bendeki sevgiyi bitirdiğin tarih bu tarih.”

Boşanma davası devam ederken karşı tarafın kızının velayetini alabilmek için bu tarz söylemlerde bulunduğunu asla gerçeği yansıtmadığını belirten M.K suçlamayı kabul etmediklerini belirtirken Yaşar I. ise o dönem benim facebook adresim hacklenmişti ve ben android telefon kullanmıyorum şeklinde savunmasını yaptı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More