fbpx

.ads-111-160x600

.ads-111-120x600

Rus model Anastasya Kvitko, Kim Kardashian’a Rakip!

0 561

Rus model Anastasya Kvitko, ABD’li show yıldızı Kim Kardashian’a benzeyen vücut hatlarıyla sosyal medyada adından söz ettiriyor.

Rusya’nın Kaliningrad kentinden olan ve şimdilerde Miami’de yaşayan Anastasya Kvitko, Rus medyası tarafından keşfedilmesinin ardından büyük ilgi topladı.

ABD’li reklam şirketlerinden çok fazla iş teklifi aldığını belirten Kvitko, kariyerinin ve popüleritesinin daha da büyüyeceğine inandığını ifade etti.

jeans by @fashionnova Use my coupon code “ANAKXO”to get 15%

Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko)’in paylaştığı bir gönderi ()

‘KIM KARDASHIAN BENZETMESİNİ İNTERNET KULLANICILARI YAPTI’

Vücut hatları nedeniyle ünlendiğini düşündüğünü belirten Rus model Kim Kardashian benzetmesini internet kullanıcılarının yaptığını söyledi.

Kvitko ayrıca bir kadının nasıl olması gerektiği sorusunu da, “Modern bir kadın her şeyiyle mükemmel olmalı. Ona değer verilmeli. Kadın iç dünyasının yanı sıra hem sağlığına hem de görünüşüne dikkat etmeli” dedi.

Enjoying the LA weather ☀️

Anastasia Kvitko (@anastasiya_kvitko)’in paylaştığı bir gönderi ()

‘DOĞAL OLMAKTAN YANAYIM’

Doğal olmaktan yana olduğunu belirten Kvitko, “Görünüşüm için yalnızca spora para harcıyorum ve vaktimin çoğunu spor yaparak geçiriyorum. Vücudumun hiçbir yerini değiştirmeyi planlamıyorum ancak estetik ameliyata da olumsuz bakmıyorum. Bence bir insanın eksiklikleri varsa ve daha mutlu olacaksa estetik ameliyat olmalı. Ben mükemmel olduğumu düşünüyorum” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More