fbpx

.ads-111-120x600

-sky-

Merve Sanay’dan, İç Çamaşırlı Cesur Fotoğraf!

Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği cesur paylaşımlarla adından söz ettiren sosyetik güzel Merve Sanay, yılan desenli iç çamaşırıyla takipçilerini büyüledi.

0 1.658

Sosyetik güzel Merve Sanay yılan desenli bikinili fotoğrafıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

“KELEBEK GÖRSE ÖMRÜ UZAR”

Instgram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Merve Sanay, düzgün fiziğiyle takipçilerini adeta büyüledi. Sanay fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Sanay paylaşımına bir takipçisi, “Kelebek görse ömrü uzar.” yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, “Yeni silikon yaptırmış galiba.” yorumunu yaptı.

PİZZACIYA KAPIYI ÇIPLAK AÇMIŞTI

Instagram hesabından bir milyon kişi tarafından takip eden Merve Sanay, paylaşımıyla ağızları açık bırakmıştı. Sanay evine pizza getiren pizzacıya kapıyı çıplak olarak açmıştı. Ev arkadaşı da o anları saniye saniye kaydetti.

Sanay kaydedilen görüntüleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Sanay bir takipçisi paylaşıma, “Ya bu nasıl iş böyle bir bunu yapmadığınız kalmıştı.” yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise “Bu nasıl cesaret böyle yazıklar olsun.” yorumunu yapmıştı.

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More