.ads-111-120x600

-sky-

Ankara Yılbaşı Eğlence Programları 2020

Ankara Yılbaşı Eğlence Programları 2020 'yi sizin için derledik.

0 66

Ankara Jolly Joker

Yılbaşınızı Jolly Joker’de geçirmeye davetlisiniz. Siz sevgili müzikseverlere hitap eden yılbaşı programları,canlı müzik ve sınırsız eğlence için sizde yılbaşı organizasyonunuzu Jolly Joker’de yapın, tüm yılbaşı gecesinde canlı müziğin tadını çıkarın.

Ankara Cadence Design Hotel

Ankara Cadence Design Hotel, Başkent manzaralı odaları, bünyesinde barındırdığı seçkin restoranı, özel teknolojik donanımlı 250 m2’lik konferans salonuyla, misafirlerinin aradıkları her şeyi tek bir çatı altında birleştirerek, 24 oda (19 Standart ve 5 Deluxe Suit) gerçek bir konaklama hizmeti sunar.

Cadence Design Hotel, Ankara’nın kalbi Çankaya Filistin Sokakta, ilk ve tek dizayn oteli olma özelliği, büyüleyici tasarımı, konforlu yapısıyla unutulmayacak bir yılbaşı gecesinde, lezzetli yılbaşı menüsü ve en eğlenceli yılbaşı programına sizleri davet ediyor.

Ankara Çukurambar Holiday İnn Hotel

Holiday İnn, Ankara’nın Çukurambar bölgesindeki ilk beş yıldızlı oteli olarak hizmet vermektedir. 700 metrekare kapalı banket alanının yanı sıra çok sayıda toplantı salonu, balo salonu, SPA ve Fitness, bar, restoran ve Mizuno Spor mağazası bulunmaktadır.

Holiday Inn Ankara Çukurambar, şehrin kalbinin attığı iş, alışveriş, eğlence alanları gibi genel merkezlere yakın bulunmaktadır.

Yılbaşı gecenizi doyasıya eğlenceli geçirmek isteyenler, enfes yılbaşı menüleri ile Holiday İnn Çukurambar unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatmak için sizleri bekliyor.

Ankara Milyon Performance Hall

Ankara Çankaya’da bulunan ve 3 bin kişilik kapasitesiyle Ankara’nın en büyük performans mekanı olan Milyon Performance Hall ünlü sanatçıların sahne aldığı yılbaşı programlarıyla her yıl olduğu gibi bu yıl da sizlerle buluşuyor.

Bilkent Otel Ankara Yılbaşı Programı 2020

Sahnelerin güzel sesi yıldızı Ceylan Köse, 2020 yılbaşı galasında Bilkent Otel’in muhteşem organizasyonuyla sahne alacak.

Grup Ankara Express’in de dahil olacağı bu güzel gecede Bilkent Otel  konforunda eğlenceli, şık bir gece sizleri bekliyor olacak. Bu güzel gecede siz de yerinizi almayı unutmayın.

Bilkent Otel Ankara Yılbaşı 2020 Programı

Kokteyl

Fasıl

Ceylan Köse ve Ankara Ekspress Orkestrası

Ön Masa Kişi Başı 490 TL

Diğer Masalar Kişi Başı 425 TL

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More