fbpx

.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

Eşini Hayvanlarla İlişkiye Girmesi İçin Zorlayıp Dudaklarını Kesen Cani Aramızda!!

Yıllar boyu eşinin hem fiziksel he cinsel saldırılarına maruz kalan M.G Başından geçenleri bir tv programında dile getirdi..

0 1.125

Üç çocuk annesi M.G 10 boyunca şiddetin her türlüsüne maruz kaldığını zaman zaman yaraları yüzünden oturmadığını kıyafetlerini bile giyemediğini dile getiren M.G’ nin anlattıkları bununla da sınırlı kalmadı.

Bir defasında eşinin kendisini çekyata bağlayıp ardından ayak bileğini kırdığını anlatan M.G aylarca sürünerek yaşamak zorunda kaldığını ifade etti.Yaşananların bunlarla da sınırlı kalmadığını belirten M.G dudaklarının kenarlarını jiletle kestiğini uzun süre aynalara bakamadığını, ayakkabısın topuğuyla vurarak kafasını yardığını daha sonrada bu yarığı eşinin diktiğini anlattı

45 yaşındaki talihsiz kadın Eşinin kendisinden kumandayı cinsel organına koymasını ve evin içinde öyle dolaşmasını istediğini söyledi. Genç kadının sabrını taşıran ise eşinin kendisini köpek ile beraber olmaya zorlaması oldu. Bu olaydan sonra 3 çocuğunu da alarak kadın sığınma evine sığındı.

2 sene sonundan kadın sığınma evinden çıkarak çevresinden gelen yardımlarla geçinmeye başladı fakat maddi imkansızlıklar sebebiyle üç çocuğunu yurda yerleştirmek zorunda kaldı.Verdiği hukuk mücadelesi sonunda koruma kağıdı alan M.G eşinin 15 yıl hapis cezası aldığını fakat cezası onanmadığı için hala dışarıda olduğunu ve yakınları vasıtasıyla kendisine ulaşmaya çalıştığını belirtti.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More