.ads-111-160x600

.ads-111-120x600

Bir Dönemin ‘ Tülin’le-Caner’i ‘ Olarak Bilinen Caner Toygar İntihar Etti!

Eski fenomen Caner Toygar sevdiklerini şoka uğrattı.

0 828

Bir dönemin izdivaç programında ünlenen Caner Toygar akşam saatlerinde instagram adlı sosyal ağda yayınladığı “Birazdan cesaret toplayınca 😉 canlı yayın açıyorum herkes izlesin süprizler var son sözler güzeldir” paylaşımından sonra canlı yayın yapan Caner Toygar yaptığı canlı yayını  ağlayarak sonlandırdı.

Esra Erol’un eşi Ali Özbir’ de Toygar’ın hastaneye götürüldüğünü ve nabzının attığını doğruladı. Son gelen haberlere göre durumunun hala ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Bir izdivaç programıyla adını duyuran Caner Toygar sonrasında ‘Naber Fıstık’ isimli bir albüm çıkarmış ve bir kaç dizide rol almıştı. Bu alanlarda başarı sağlayamayan Caner Toygar daha sonra Ataşehir de bir köfteci açmış fakat bu alanda da başarıya ulaşamamıştı.Son olarak bir izdivaç programında tanıştığı Berke Kentli isimli yarışmacı ile dünya evine girmiş ve evlendirme konseptli bir internet sitesi kurmuştu.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More