.ads-111-120x600

.ads-111-120x600

Esrarın Faydalarından Bahseden Sanığa Hakimden Tepki ‘Sen Bize Esrar mı Satmaya Çalışıyorsun’

Bolu'da 10 kg esrarla yakalan Mehmet Gazioğlu duruşma esnasında esrarın bahsedildiği kadar kötü olmadığını kendi örnekleriyle anlatmaya çalışınca hakimden tepki aldı.

0 1.099

Diyarbakır’dan İstanbul’a patronu Haluk Erten ile yolculuk esnasında Bolu Emniyet Müdürlüğü’nün TEM otoyolunda yaptığı operasyonda 10 kg esrarla yakalanan Gazioğlu, ayağında oluşan sağlık problemleri nedeniyle paraya ihtiyacı olduğunu, bu sebeple uyuşturucu ticareti  yapmak zorunda kaldığını, patronunun taşınan maddeden habersiz olduğunu belirtti. İfadesinde patronunun amacının sadece İstanbul’da ki kızını ziyaret etmek olduğunu, uyuşturucu maddeyi ondan habersiz araca yerleştirdiğini söyleyen Gazioğlu ‘suçsuz bir insanın tutuklanması vicdanımı sızlatıyor’ dedi.

Bunun üzerine ‘yakalandığı uyuşturucu maddeyi suçsuz çocukların ve gençlerin kullanması vicdanını sızlatmayacak mıydı?’ diye soran Hakime Gazioğlu’nun yanıtı ‘esrarın aslında bahsedildiği kadar kötü bir şey olamadığını kendisinin eroin değil esrarla yakalandığını söyledi. İfadesinde ‘aslında ben çok sinirli bir insanım ama bu maddeyi içtiğimde kuzu gibi oluyorum insanı sakinleştiriyor’ diyen Gazioğlu’na hakimin yanıtı  ‘bize esrar mı satmaya çalışıyorsun esrarı neden övüyorsun bize esrar satamazsın’ şeklinde oldu.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More