.ads-111-160x600

.ads-111-160x600

Litecoin Kurucusu Tüm Litecoin’ini Sattı

Litecoin Kurucusu Tüm Litecoin’ini Sattığını sosyal medya hesaplarından duyurdu, ancak Litecoin’den ayrılmayacağına söz veriyor.

0 174

Reddit ve twitter’dan yaptığı açıklamada, Lee’nin sattığı miktar GDAX borsasının günlük hacminin küçük %1’ine denk geldiğinden pazarın çökmesine neden olmadı.

6 yıldan aradan sonra ilk kez, fiziksel Litecoin’i olmadığını ifade eden Lee artık tek bir LTC’ye sahip değilim açıklamasında bulundu.

Neden Satma Gereği Duydu?

Duyuruya göre Lee, kişisel ifadelerinin Litecoin’in fiyatına olabilecek etkileri göz önüne alındığında, çıkar çatışması potansiyeli nedeniyle tüm Litecoin ürünlerini satmaya karar verdi.

Tüm LTC’sini satarak, kendi kanaatlerini ve eylemlerini kriptoparadaki performansından tamamen ayırdığını belirtti:

“… Litecoin fiyatıyla veya sadece iyi ya da kötü haberler hakkında tweet attığım zaman, bunu kişisel çıkarım için yapmakla suçlanıyorum. Hatta bazıları LTC’yi tutup bu konuda konuşmam benim için bir çıkar çatışmasına dönüşüyor”dedi.

“Endişelenmeyin. Litecoin’den ayrılmıyorum. Litecoin üzerinde çalışırken bütün zamanımı harcayacağım. Litecoin başarılı olduğunda, maddi paralarla değil doğrudan doğruya pek çok farklı şekilde ödüllendirileceğim. Şimdi bu Litecoin’in büyümesine göz kulak olmamın en iyi yol olduğuna inanıyorum “dedi.

Litecoin’in son performansı

Litecoin son haftalarda hızlı çıkışını sürdürdü. LTC, şuan 290 dolardan işlem görüyor .

Geçtiğimiz ay LTC fiyatı, neredeyse % 300 artışla 20 Kasım’da 71.41 $ seviyesinden yükseldi.

Üzerinden Cointelegraph
Haber Bültenine Abone ol
Günlük ve Haftalık Haberler Mailine Gelsin
Abonelikten istediğin zaman çıkabilirsin.
Bunları da beğenebilirsin

.ads2-111-horizontal

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...