.ads-111-120x600

-sky-

İnternetten Temiz Yoldan Para Kazanmanın 7 Yöntemi

Hepimiz bilgisayar, telefon, fotoğraf makinesi veya başka bir elektronik cihaz şu anda kullanıyoruz değil mi? Öyle ise bunları değiştirmek ya da satmak için yola çıkmaya başlayabiliriz.

0 147

İkinci el elektronikleriniz boşta duruyor.

Hepimiz bilgisayar, telefon, fotoğraf makinesi veya başka bir elektronik cihaz şu anda kullanıyoruz değil mi? Öyle ise bunları değiştirmek ya da satmak için yola çıkmaya başlayabiliriz. İkinci el eşya satışı için birçok uygulama mevcut. Niyetiniz varsa güzel bir pazarlık payı bırakıp satışa çıkartabiliriz. Alana şimdiden hayırlı olsun.

Elektronik kitap yaz

Günde 21 saat başında yazı yazıyorsanız, bir kitap hazırlayın ve bunu Amazon üzerinden satışa çıkarın. Tutmaz mı sanıyorsunuz? Yapın ve görün.

Mobil uygulama tasarlayın

7/24 içerik uygulamalarının hatalarını bulmaya meraklı biriyseniz, hafif UX ve tasarım bilgisi ile sizin de bir şeyler yapma zamanınız gelmiş demektir. Bu arada bu işte, ciddi anlamda para var.

Anketlere katılın

Yok ben bilmem kod mod, hiçbir yeteneğim de yok ama zamanım bol o açıdan zenginim diyorsanız, sizi de şöyle alalım. İnternetten anketlere katılarak kazanacağınız parayı hiç küçümsemeyin ve bir an önce araştırmaya başlayın.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı satışa çıkarın

Özellikle içerik sağlayıcılar farklı görsel ve videolar için can çekişiyor. Sizin de bu açıktan faydalanmanız lazım.

Veya Instagram fotoğraflarınızı da satabilirsiniz

Instaprints.com gibi siteler, orijinal Instragram fotoğraflarınızı farklı baskılarla bastırmanızı sağlar. Böyle yaparak yastık veya çerçeveye basılmış fotoğraflarınızı satışa sunabilirsiniz.

 

Becerilerini satışa çıkar

Format atabiliyorsan ya da Photoshop’la aran çok mu iyi? Öyle ise Fiverr veya benzeri siteler üzerinden freelance iş almaya çalış.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More