fbpx

.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

Instagram’ın En Beğenilen Fotoğrafı; Yumurta.

Sıradan bir yumurta görseli Kylie Jenner’ın rekortmen paylaşımını geride bıraktı.

0 371

Kylie Jenner’ın, bebeği Stormi’nin minik elleriyle parmağına tutunduğu fotoğraf geçtiğimiz yıl Instagram’da Beyoncé’ye ait paylaşımı geride bırakmış ve platformun en çok beğeni alan paylaşımı olmuştu. Jenner’ın şu ana kadar 18 milyondan fazla beğeni alan paylaşımı, Intagram’ın en çok beğeni alan paylaşımı unvanını esrarengiz bir hesaba kaptırdı.

Platformun yeni beğeni rekortmeni sıradan, tek başına ve kahverengi bir yumurta. Şu ana kadar 45 milyon hesap tarafından beğenilen yumurta, Instagram‘daki ilk ve şu ana kadarki tek paylaşımını 4 Ocak tarihinde yapan “world_record_egg” adlı hesap tarafından paylaşıldı. Hesap, 10 gün içerisinde 7 milyon takipçiye ulaşmış durumda.

View this post on Instagram

Take that little egg

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie Jenner’a kaldırımda yumurta kırdıran fotoğraf paylaşımının ardından takipçi sayısı 6.6 milyona ulaşan siteye artık girildiğinde site kullanıcıyı bir alışveriş sayfasına yönlendiriyor. Ticari zekanın bir ürünü olan sitede yumurta ile ilgili ürünler de mevcut.

Kaynak Cnbc
Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More