fbpx

.ads-111-160x600

-sky-

Elizavetta (Liza) Peskova Türkiye’ye Geliyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Sözcüsü Dmitriy Peskov'un kızı Elizavetta (Liza) Peskova, Türk-Rus dostluğu adına Antalya'ya Dosso Dossi Fashion Show'a geliyor.

0 967

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in Sözcüsü Dmitriy Peskov’un kızı Elizavetta (Liza) Peskova, Türk-Rus dostluğu adına Antalya’ya Dosso Dossi Fashion Show‘a geliyor.

Kendisini “Türkiye Aşığı” olarak tanımlayan ve doğum yeri Ankara olan Peskova, Türkiye ziyaretini de sosyal medya hesaplarından yayınladığı Türkçe mesaj ile duyurdu.

Değerli arkadaşlarım ve takipçilerim! Nihayet 8 Hazir Belek’te sizle beraber olacağım!

nomade. Elizaveta. me cool (@stpellegrino)’in paylaştığı bir gönderi ()


Birkaç nesildir Türkolog olan Peskov ailesinden gelen Elizavetta Peskova, Ankara doğumlu. Babasının görevi gereği bulunduğu Ankara’da dünyaya gelen ve kendisini “Türkiye aşığı” olarak tanımlayan Elizavetta Peskova, Türkiye ile Rusya arasında yaşanan olaylar sırasında da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmişti.

Her konuşmasında, “Türkiye benim için Rusya kadar vatanım sayılır” diyen Elizavetta Peskova, önceki gün yayınladığı mesajında da, dostluk vurgusu yaptı. “Türkiye Rusya dostluğu için 8-13 Haziran’da Dosso Dossi Fashion Show’da görüşmek üzere” diyen Elizavetta Peskova, yaklaşık bir hafta kalacağı Antalya’da turizm ve hazır giyim sektöründen temsilcilerle de görüşmeler yapacak.

Elizavetta (Liza) Peskova Türkiye'ye Geliyor.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More