.ads-111-160x600

.ads-111-120x600

God of War 4 Heyecanla Bekleniyor.

Sony'nin sevilen oyunlarından God of War, 12.yılında Playstation 4 ile oyunseverlerin beğenisine çıkacak. Peki Playstation 4 uyumlu olarak piyasaya sunulacak olan God of War'ın çıkış tarihi ne zaman olacak?

Sony’nin sevilen oyunlarından God of War, 12.yılında Playstation 4 ile oyunseverlerin beğenisine çıkacak. Peki Playstation 4 uyumlu olarak piyasaya sunulacak olan God of War’ın çıkış tarihi ne zaman olacak?

Oyun kahramanı Kratos’un oğluyla beraber çıkacağı macerayı anlatan God of War 4’ün ne zaman piyasaya sürüleceği belli değil. Fakat yapılan tahminlere göre oyun 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülecek.

GOD OF WAR 4 HİKAYESİ

Uzun süredir geliştirilen God of War, The Walking Dead dizisinin müziklerini besteleyen Bear McReary gibi isimilerle etkili bir prodüksiyon sergilemeye kararlı. Oyun boyunca baş karakter Kratos’un tüm kontrolünü ele almanın mümkün olacağı oyun, bir önceki oyunun üzerinden yıllar geçmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Kratos’un yaşlanmış bir vaziyette oğluyla geyik avına çıktığı senaryo, Kratos’un başının belaya girmesiyle bambaşka bir hal alacak. Karşısına çıkacak birçok yaratığı nakavt etmek zorunda kalan baş kahraman, kendisini İskandinav mitolojisinin içerisinde bulacak.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...