.ads-111-120x600

-sky-

Güneş lekelerinden bu maskeyle kurtulun!

Yaz geliyor haliyle yanında birtakım sorunları getiyor.Bunların başını çeken kadınların korkulu rüyası güneş lekeleri yer alıyor. Haberimizin içeriğinde yer alan lekelerle baş etme yöntemine buyrun bir göz atalım

0 702

Güneş lekeleri özellikle son dönemlerde kadınların korkulu rüyası haline geldi.Baharın gelmesiyle yüzümüze gülen güneş lekelerinide beraberinde getirdi.

Peki bu lekelerle baş etmenin yolları neler?  Bunun bir çok yolu var elbet. Lazerle tedaviler, peelingler, maskeler… İşte bu yanımızda sizlere hem doğal hemde etkili bir yöntemden bahsedecegim. Bu maskeyi haftada iki gün kullanmanızyeterli olacaktır.

Malzemeler

  • Bir yemek kaşığı yoğurt
  • Bir tatlı kaşığı karbonat
  • Bir tatlı kaşığı bal

Bütün malzemeleri bir kap içerisinde karıştıralım temizlediğimiz yüzümüze bir fırça yardımıyla sürüp onbeş dakika bekleyelim daha sonra ılık suyla yıkayalım.Bu maske leke açma özelliğinin yanı sıra cilt beyazlatmada da kullanılır.En önemli öneride şu olacaktırki yaz kış güneş kremimizi ihmal etmeden kullanalım.

Güzel Günler 🙂

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More