-sky-

-sky-

Kendin Yap Köşemizde Bu Hafta

Evinizde bulabileceğiniz ya da çok uygun fiyatlara satın alabileceğiniz eşyaları kullanışlı ve estetik hale dönüştürmekten fazlası olan bu çalışmalarla, kendi mobilyanızı; aksesuarlarınızı yapabilir; hem de bu her şeyi satın almak zorunda olduğumuz çağda kendi kendinize bir şeyler üretmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

0 1.668
1.Marketlerde ve pazarlarda bulabileceğiniz bu meyve kasalarını önce zımparalayıp ardından vernik sürdükten sonra, silikon yapıştırıcıyla ya da matkapla birleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz boyayabilirsiniz de.

2.Odun parçaşı ya da bir tahtayı alıp üzerine bir cm aralıkla çivi çakıyorsunuz.

3.Yapı marketlerde bulabileceğiniz bir rafın üzerine, kenarlarına ikişer delik açıp halatla bağlıyorsunuz. Tavana asarak sabitleyebilirsiniz.

4.Dalı alıp iki kenarını urganla bağlayıp tavana sabitliyorsunuz

5.Bu inanılmaz basit ve masrafsız olan Amerikan servis altlıkları için ihtiyacınız olan tek şey taş ve silikon. İsterseniz boyutlarını büyüterek kapı paspası bile yapabilirsiniz. Yapı marketlerden bulabileceğiniz kauçuk bir paspası ve endüstriyel bir yapıştırıcı yardımıyla taşlarınızı dizebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More