-sky-

-sky-

Çinliler Ivanka Trump’ı Tanrıça İlan Etti

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump için, Çin'in sosyal medya platformu Weibo'da 'Tanrıça Ivanka' isimli bir hayran sayfası açılması dikkat çekti.

0 581

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump için, Çin’in sosyal medya platformu Weibo’da ‘Tanrıça Ivanka’ isimli bir hayran sayfası açılması dikkat çekti.

ABD Başkanı Donald Trump’ın ülkedeki popülaritesi düşerken, ABD federal hükümetinin resmi bir çalışanı olarak babasına Beyaz Saray’da danışmanlık yapan Ivanka Trump’ın Çin’deki popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Hayranlarının sayısı öylesine arttı ki Ivanka için ‘Tanrıça’ diyen bir site bile var.

ÇİNLİLER İVANKA’YA HAYRAN

Sputnik’in haberine göre; Ivanka Trump’ın Çinli hayranları, açılan yeni bir hayran sayfasında, ‘Tanrıça Ivanka’ya övgüler diziyor. Kısa sürede 12 bin takipçiye ulaşan ‘Tanrıça Ivanka’ sayfasında, Ivanka Trump’a sevgisini ifade eden yüzlerce hayranın mesajları da yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More