fbpx

-sky-

.ads-111-160x600

Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor

0 468

Sarah Kohan, dünyanın tanıdığı ve takip ettiği bir gezgin. Instagram hesabında hayvanseverliği ve pozlarıyla büyük bir kitleye ulaşan genç kız bu işten para kazanmayı da başarıyor. 22 yaşındaki hukuk fakültesi öğrencisi Avustralyalı Sarah Kohan gezdiği yerleri ve çektiği fotoğrafları Instagram’da 247.000 takipçisi ile paylaşıyor.

Can’t wait to be back with you little guys ???

SARAH KOHAN ?? (@moonstrucktraveller)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sidney’de yaşayan Sarah, Cook Adaları, Havaii, Bahamalar, Avrupa ve Güney Amerika gibi çok sayıda kıtanın ve ülkenin plajlarını geziyor ve her plajda bikinisi ile fotoğraflar çekiyor.

22 yaşındaki çekici güzel Sarah ayrıca Harvard Üniversitesi ve Columbia Universitesi‘nde öğrenci değişim programı sayesinde eğitim görme fırsatı bulmuş.

?

SARAH KOHAN ?? (@moonstrucktraveller)’in paylaştığı bir gönderi ()

Macera sever genç gezgin sahil ve plajlarda vahşi yaşamı yakından izliyor, köpek balıkları ile beraber yüzüyor ve balinalarla suya dalış yapıyor.

Sarah en sevdiği seyahat rotasının vahşi hayata daha yakın dokunabildiği yerler olduğunu söylüyor. Sarah hayvanları doğal ortamında görmeyi ve onlara yaklaşmayı seviyor ve yakın temaslarda bulunuyor.

Fancy seeing you here! ✨…..Luckiest girl in the world to have had this encounter ???

SARAH KOHAN ?? (@moonstrucktraveller)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sosyal medyada yıldızı hızla yükselen Sarah büyük otel gruplarından seyahatleri için sponsorluk da alıyor.

Not bad for a Wednesday ✨ @azuliktulum #AzulikHoneymoonVilla

SARAH KOHAN ?? (@moonstrucktraveller)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller (3) Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller (4) Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller (5) Vahşi hayvanları fotoğraflamak için dünyayı geziyor Sarah Kohan moonstrucktraveller (6)

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More