-sky-

-sky-

Acun’un Hiç Sevmediği Üç Survivor Yarışmacısı

Türkiye nin en çok izlenen yarışma programı urvivorden kimler geldi kimler geçti.Acun Ilıcalı kimiyle hala görüşürken, kimiyle de mahkemelik olacak duruma geldi.

0 2.239

1.) Derya Büyükuncu

2011 yılı survivor şampiyonu olan Derya Büyükuncu yaptığı açıklamada parasının tamamını alamadığını ve taahhüt edilen hiçbir şeyin yerine getirilmediğini söyledi. Acun medya ise parasının ödendiğini ve Derya Büyükuncu’nun yarışmada verdiği bağış sözüne karşılık bağışın yapılmadığını belirtti.

2.) Taner Tolga Tarlacı

Acun Ilıcalının asistanına attığı tehdit sms leriyle 100 milyar isteyen Tarlacı 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.O tehdit mesajı ise şöyle idi ; 100 milyar ödenmediği takdirde düşman olacağız,bana olan borcunuzuda vermek zorundasınız yoksa başınıza geleceklerden ben sorumlu olmam.Borcunuz artık doğudakiler gibi kan davasına dönüştü. O para hesabıma yatacak yoksa yakanızı bırakmayacağım,bir gün delirir ofisinize gelirim.

3.) Merve Büyüksaraç

Verdiği bir röportajda ‘survivorda bize yemek veriyorlardı’ gibi bir açıklama yapmasının üzerine Acun ılıcalı,Merve Büyüksaraç’ın yarışmadan çıktıktan sonra verdiği röportajda ‘o kadar açtık ki açlıktan hafıza kaybına uğruyorduk’ dediğini sonrasında verdiği röportajda tam tersi bir açıklama yaptığını gerekli cevabı kendisine vereceğini söyledi.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More