.ads-111-120x600

.ads-111-120x600

Nihat Doğan’dan Seda Akgül’e Kaşar Benzetmesi!!!

Geçtiğimiz günlerde survivor yarışmasından elenerek ülkeye dönen Nihat Doğandan bomba açıklamalar gelmeye başladı.

0 1.155

Survivor yarışmasında All star ayağının ilk elenen yarışmacısı Nihat Doğan,yarışmada başarısızlıkları ve ani çıkışlarıyla akıllarda kalmayı başarmıştıı. Elemenin ardından yurda dönen Doğan,Tv 8 kanalında yayınlanan bir programda kendisini ‘Nihat kocam olsa onu boğarım’ diye eleştiren Seda Akgül’e “Ben de kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?” diyerek gösterdi tepkisini.

Kendisine instagramdan cevap veren Seda Akgül hesabından şu sözleri dile getirdi ‘Bugün eğer haber olmasaydı paylaşmayacaktım. Artık kadına sözlü, mesleki şiddete son deme zamanı! Konuşana bakın, konuştuğuna bakın, muhattabına bakın… 20 yıllık TRT kökenli sunucuyum… Bu konuda özellikle duyarlı hemcinslerimden ve Kemal Özcanlı gibi kıymetli erkeklerimizden destek bekliyorum..Biz aşiretiz diyerek insytagramdaki numarayı arayıp amcaoğlu olduğunu söyleyen ve tehdit eden kişileride ayrıca kayıtlardan buldurabilirim.”dedi.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More