.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

“Apple Uzay Gemisi” Ziyaretçilere Açıldı

0 176

Kaliforniya, Amerika’da kurulan Apple’ın yeni kampüsü ziyaretçilere açılmakla kalmadı merkezde ürün satışı bile gerçekleştirildi. Yapımı sırasında drone’lar ile çokça görüntülenen Apple kampüs, şirketin efsanesi olmayı başaran Steve Jobs’un yıllardır üzerinde çalıştığı bir projeydi.

iPhone X tanıtımı da bu kampüste Steve Jobs amfisinde gerçekleştirildi

Şirket çalışanlarına kısım kısım açılan yeni kampüste Apple’ın 10.yıla özel modeli iPhone X de burada tanıtılmıştı. Yeni kampüsteki iPhone X tanıtımı şirketin CEO’su Tim Cook tarafından Steve Jobs amfisinde gerçekleştirilmiş ve bu yeni model çok büyük bir ilgi görmüştü.

Uzay üssü olarak adlandırılan bu dev kampüs şimdi de kampüsün içini merak eden kişilere açıldı. Geçtiğimiz günlerde ziyarete açılan kampüs ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Tasarımıyla akıllarda daha şimdiden önemli bir yer edinmeyi başaran Apple kampüsün henüz görüntülenmeyen birçok kısmının olduğunu söyleyenler de yok değil.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More