.ads-111-160x600

.ads-111-120x600

-970x90-

Samsungun Yine Başı Dertte

Samsung Galaxy S9 kullanıcıları, şu sıralar büyük bir şok yaşıyorlar. Samsung’un amiral gemisinin ekranlarında ölü nokta sorunu var.

0 608

Samsung, geçen hafta Galaxy S9 ve Galaxy S9+ telefonlarını ön siparişle satın alan müşterilere cihazı göndermeye başladı. İlk başta herkes hayatından memnunken, bir hafta geçmeden pek çok kullanıcı Galaxy S9’dan şikayet etmeye başladı. Akıllı telefonu alan kişiler, ekranda ölü noktaların oluştuğunu belirttiler. Kullanıcıların açıklamalarına göre genel olarak ekranın alt ve üst kısımlarında meydana gelen ölü nokta sorunu, Samsung’a çok zor günler geçirtebilir. Ölü nokta sorunu, kullanıcıların ekranın bazı noktalarında dokunmatiği kullanamamasına yol açıyor.

samsung s8 samsung s8 plusÇevrimiçi şikayetlerin fazlalığı göz önüne alındığında tüm işaretlerin bir donanım sorununa işaret ettiğini görüyoruz. Şu anda Samsung’un kontrolünde ilerleyen bu ölü nokta sorunu, ilerleyen dönemde nasıl sonuçlanacak bilinmiyor. Ölü nokta sorunu yaşayan kullanıcılara sorunsuz yeni bir akıllı telefon veren Samsung, bu sorunun kronolojik olarak tüm cihazlarda olmasından korkuyor.

Haber Bültenine Abone ol
Günlük ve Haftalık Haberler Mailine Gelsin
Abonelikten istediğin zaman çıkabilirsin.
Bunları da beğenebilirsin

.ads2-111-horizontal

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...