.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

Google Photos’a Gelen Yeni Özellikler

Google I/O 2017 bünyesinden tanıtılan üç yeni özellik arkadaşlarınızla fotoğrafları paylaşmanızda büyük kolaylık sağlıyor.

0 121

Google I/O 2017 bünyesinden tanıtılan üç yeni özellik arkadaşlarınızla fotoğrafları paylaşmanızda büyük kolaylık sağlıyor.

Yüz tanıma özelliği sayesinde yüklediğiniz fotoğraflardaki arkadaşlarınızı tanıyarak bununla paylaş, şu kişiye fotoğrafı paylaş gibi seçenekleri size sunuyor.

Bir diğer özellik ise Shared Libraries adını verilen yenilik. Seçtiğiniz kütüphanedeki fotoğraflar belirlediğiniz kişilere otomatik olarak paylaşılıyor.

Son özellikte Photo Books. Çektiğiniz fotoğrafları albüm haline getiriyor. Bunu internet veya sanal ortamdan ziyade gerçek albüm baskısı olarak yapıyor. Şimdilik ilk etapta sadece ABD kullanıcılarına yönelik olan bu özellik; 20 sayfalık ince kapaklı baskı 9.99 dolara satılırken, kalın kapaklı 20 sayfalık fotoğraf albümleri ise 19.99 dolara satılacak. Gelecek ilgi doğrultusunda diğer ülkelere de yöneleceklerini belirttiler.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More