.ads-111-160x600

.ads-111-120x600

BİM, iPhone X’leri hangi mağazalarda satacağını açıkladı!

BİM İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Haluk Dortluoğlu, 1100 TL'yi bulan indirimle birlikte gelen iPhone X'lardan 1500 adet satılacağını ve bu satışların hangi mağazada gerçekleşeceğini açıkladı...

0 159

BİM, daha önce sık sık yaptığı gibi üstün özellikli teknolojik cihazları uygun fiyatla satmaya devam ediyor. Daha önceleri PS4 satışıyla ilgi çeken şirket şimdi de indirimli iPhone X’lar ile müşterilerini mutlu etmeye çalışacak.

BİM’in uygun fiyatlı olarak iPhone X satışı gerçekleştirileceği biliniyor olsa da satışların hangi mağazalarda yapılacağı netlik kazanmamıştı. BİM Finans Direktörü (CFO) ve İcra Kurulu Üyesi Haluk Dortluoğlu, kaç adet iPhone X satışı gerçekleşeceğini ve satışların hangi mağazalarla sınırlı olduğunu açıkladı.

Beş farklı bölgede satılacak!

Toplamda 1500 adet iPhone X’la sınırlı tutulacak kampanya kapsamında konuşan Haluk Dortluoğlu, “5 bölgenin mağazalarında satacağız. Yeterince temin edilmeyince böyle olabiliyor.

Tuzla, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Gaziantep, Diyarbakır ve Sivas’taki mağazalarımızda satacağız.’

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More