.ads-111-160x600

-sky-

Amd Rx580 ve Rx570 Çıkışını Yaptı.

DirectX 12 ve Vulkan destekli oyunlarda daha iyi performans Radeon RX 500 serisi, 2. Nesil Polaris mimarisi kullanılarak geliştirildi.

0 190

Özellikle DirectX 12 ve Vulkan gibi düşük seviye, yeni nesil API’ler ile yüksek performans sunmak için tasarlandı. Ayrıca sıra dışı oyun ve VR deneyimleri için eşzamansız işleme desteği de barındırıyor. Radeon RX 500 serisi GPU’lar, daha yüksek saat hızları, gelişmiş boşta ve çoklu ekran etkinliği ile oyuncuların donanımlarına ince ayar yapabilmesini sağlayan özelliklerle donatıldı. Radeon FreeSync Teknolojisi ile birleştirildiğinde, oyuncular piyasadaki neredeyse bütün oyunlarda ekran yırtılması ve giriş gecikmesi olmadan akıcı oyun performansı elde edebilecekler.

1 Gelişmiş tepki süreleri, Radeon Chill ile daha etkin ve serin çalışma

Radeon Chill, Radeon RX 500 serisi için hazırlanmış gelişmiş bir kare oranı kontrolcüsüdür ve aktif edildiğinde otomatik olarak arka planda çalışarak, fare hızı ve oyuncunun hareketleri göre oyunlardaki kare oranlarını dinamik olarak düzenler.

2 Radeon ReLive ile muhteşem şekilde yayınlayın, paylaşın ve oyununuzu kaydedin

Radeon RX 500 serisi, oyununuzu kaydetmek, özelleştirmek ve paylaşmak için piyasanın en devrimsel çözümünüdestekliyor. Radeon ReLive yazılımı oyuncuların oyunlarını kaydederken, giriş seviyesi sistemlerde bile, akıcı şekilde oynayabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda HEVC ve H.264 kodeklerini kullanarak 4K çözünürlükte 30 ve 60 FPS’yi destekliyor. Radeon ReLive aynı zamanda dünyadaki en popüler oyun yayın platformlarıyla entegre şekilde çalışıyor.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More