.ads-111-120x600

.ads-111-160x600

Artık Bilgisayardan da Instagram’a Fotoğraf Yüklenecek

Instagram’ın Türkiye saatiyle 02:00 sularında tüm kullanıcılarla paylaştığı yeni özelliği, uzun zamandır beklenen bilgisayardan fotoğraf paylaşımına da bir kapı aralamış oldu.

0 77

Instagram’ın Türkiye saatiyle 02:00 sularında tüm kullanıcılarla paylaştığı yeni özelliği, uzun zamandır beklenen bilgisayardan fotoğraf paylaşımına da bir kapı aralamış oldu. Mobil tarayıcınızdan “instagram.com” adresine giderseniz yeni bir özellikle karşılaşacaksınız: Artık yükleme yapmak için uygulayamaya ihtiyacımız yok.

Instagram, daha fazla kullanıcıya erişebilmek adına, Facebook’un Lite (Facebook Lite, Messenger Lite) taktiğiyle benzer bir yol izleyerek, mobil tarayıcıdan fotoğraf paylaşımına izin vermeye başladı.

Bilgisayarınızdaki Chrome tarayıcıdan www.instagram.com adresine gidiyorsunuz. Ana sayfa yüklendiğinde;

1. Adım: Sayfaya sağ tıklayıp “İncele” seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ya da;

  • Windows kullanıcısıysanız CTRL + SHIFT + C tuşlarına aynı anda,
  • Mac kullanıcısıysanız CMD + SHIFT + C tuşlarına aynı anda basın.

2. Adım: Açılan sağ panelde Toggle Device Toolbar butonuna tıklayın. Bu görüntülenen internet sitesini mobil sürüme dönüştürecektir.

3. Adım: Tıpkı mobil cihazlardaki gibi bir görünüm elde ettiniz. Merak etmeyin, siteden çıkanca her şey eski haline dönecektir. Artık mobilde internet sitesinde ne yapıyorsanız aynısını burada da gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More