fbpx

.ads-111-120x600

-sky-

Bu Adalarda Tatil Yapanlara 300 Dolar Veriliyor

Karayipler‘de bulunan ABD’ye bağlı Virgin Adaları şu sıralar ilginç bir promosyona ev sahipliği yapıyor. Kampanyaya göre adaları ziyaret eden her turiste 300 dolar tutarında ödeme yapılacak.

Tatile çıkıyorsak çoğu zaman orada yapacağımız harcamalar kafamızda soru işaretlerine neden olur; ancak Virgin Adaları‘na gidiyorsanız bunu dert etmeyin. Virgin Adaları‘nı ziyaret eden her turiste 300 dolar ödeme yapılacak. Ama, bu parayı nakit olarak alıp, gönlünüzce kullanma lüksünüz yok.

Turistler bu 300 dolarlık çeki sadece tarihi ve kültürel tur ve aktiviteler için kullanacak. Bunlar arasında eko-turlar, müze giriş paraları, outdoor keşif turları gibi kalemler mevcut. 300 doları alabilmeniz için yapmanız gerekenlerse şöyle: Öncelikle Amerikan Virgin Adaları‘na gitmeniz gerekiyor.

Bu Adalarda Tatil Yapanlara 300 Dolar Veriliyor virgin adaları karayipler (2)

Karayiplerde Balayı Fırsatı

Daha sonra VisitUSVI.com üzerinden en az 3 gece konaklamalı bir otel rezervasyonunuz olmalı. Bunları yaptıktan sonra adanın turizm departmanı 300 dolar değerinde nakit para yerine geçen bir çeki size gönderiyor.

Gerçekleştirilen bu cömert kampanya ise bir yıl sürecek. Kampanyanın nedeni: Virgin Adaları‘nın ABD toprağı olmasının 100. yılının kutlanması.

Bunları da beğenebilirsin

750x100

Yorumlar
Yorumlar Yükleniyor...

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More